خدمات حضوری

مهدکودک قصه من، همه روزه از ساعت 8 الی 15 پذیرای کودکان 2 تا 6 سال است.

آموزش به صورت دو زبانه توسط مربیان متخصص انجام می­شود. عنوان برنامه آموزشی و تقویم ماهیانه در اختیار والدین گرامی قرار می­گیرد؛ همچنین، در برنامه روزانه هر گروه سنی، کلاس­های فوق برنامه متناسب با سن کودکان گنجاده شده است:

گروه سنی 2 تا 3 سال: 1. کر خوانی 2. بازی موسیقی 3. خلاقیت 4. ایروبیک

گروه سنی 3 تا 4 سال: 1. کر خوانی 2. بازی موسیقی 3. خلاقیت 4. ایروبیک 5. نمایش خلاق

گروه سنی 4 تا 5 سال: 1. کر خوانی 2. موسیقی ارف 3. نجاری 4. تاریخ هنر و نقاشی 5. نمایش خلاق

گروه سنی 5 تا 6 سال: 1. کر خوانی 2. نجاری 3. تاریخ هنر و نقاشی 4. نمایش خلاق

علاوه بر برنامه آموزشی ثابت کودکان، برنامه­های مناسبتی مانند جشن­ها و اردوها نیز بر اساس تقویم ماهیانه مهدکودک برگزار می­شوند.

از تمامی فعالیت­های روزانه و برنامه­های مناسبتی کودکان توسط عکاس حرفه­ای، عکاسی شده و در آخر هر فصل در قالب سی­دی تقدیم والدین عزیز می­شود.

گروه مشاوره مجموعه نیز همه روزه به منظور یاری شما عزیزان در مهدکودک حضور دارند.

با توجه به درخواست شما در ساعات مختلف امکان ارایه این سرویس وجود دارد.

کارگاه های مادر کودک منحصر به گروه سنی تولد تا سه سال بوده، و در هر کلاس، برنامه های مشخصی برای تقویت مهارت های رشدی کودکان در سنین مختلف اجرا می شود. در این کارگاه ها، کودکان فعالیت های مختلفی که توسط مربیان طراحی شده است را با همراهی مادر خود انجام می دهند، مادران نیز به صورت هم زمان در مورد فعالیت کودکان کسب دانش می نمایند تا بتوانند به این ترتیب بیشتر با ویژگی های سنی فرزند خود آشنا شوند،  همچنین قادر باشند فعالیت های مشابهی با ابزار خانگی برای فرزندشان تدارک دیده و به صورت مداوم به تحریک حواس فرزند خود و غنای تجربیات او بپردازند. از دیگر مزایای این کارگاه ها می توان آشنایی مادرهای هم دغدغه با یکدیگر را نام برد که در بسیاری موارد به ایجاد یک رابطه دوستانه میان آنها تبدیل شده و به داشتن حمایت عاطفی و اجتماعی لازم میان مادران و کودکان کمک شایانی می نماید.

اهداف اصلی این کارگاه:

آشنایی با رنگ ها و مبانی ابتدایی رنگ

حساس شدن کودک نسبت به پیرامون ، و تقویت حواس پنج گانه

تمرین مهارت های حرکتی

لذت بردن همراه با کسب تجربه های مختلف با ابزار مختلف متناسب با سن کودک

شریک و همراه شدن مادر در تجربیات کودکان

امکان اعزام مربیان متخصص و معتمد در زمینه زبان انگلیسی، فارسی، فرانسه، ورزش و هنر برای شما دوستان وجود دارد برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.